Uspješan vikend za takmičare našeg kluba. Takmičili su se na tri takmičenja: Slovenska Bistrica i Beograd u subotu i Čitluk u nedelju.

Na X međunaodni atletski miting za starije juniore/ke ”Memorijal prof. Aleksandar Marinković” Nikola Brdar je pobijedio na 100m (11.07). U trci na 400m učestvovali su Stefan Kotoran i Sandro Ćorić u muškoj i Ena Mijić u ženskoj kategoriji. Maja Bursać se takmičila u skoku u dalj, a Tea Oljača je trčala 800m.

U Slovenskoj Bistrici Aleksandra Roljić je osvojila bronzu na 800m (2.15,15). Dušan Babić je u istoj disciplini zauzeo 6. mjesto (1.53,78). Dobar rezultat ostvario je Stefan Stanković u skoku u dalj (6.70) kao i Oleg Galić na 800m (1.59,11)

Na prvenstvu BiH za pionire/ke, koje je održano u Čitluku, naši takmičari su osvojili 5 medalja. Zlatne medalje su osvojili Nika Popić u trci na 300m, Kristijan Roljić u trci na 1000m i ženska štafeta 4x100m u sastavu: Sara Vukić, Jovana Zebić, Anđela Bajić i Nika Popić. Srebrenom medaljom se okitila Jovana Zebić u trci na 300m, a bronzu je osvojila Anđela Bajić u bacanju kugle. Marija Vukić i Nikola Bunčić su osvojili 4. mjesto u trci na 600m odnosno 1000m.

Sve čestitke našim takmičarima na ostvarenim rezultatima.