Na noćnom BL CITY maratonu, koji je ujedno bio i prvenstvo BiH u maratonu, naše takmičarke su ostvarile odlične rezultate. Na prvenstvu BiH Dragana Roljić je osvojila zlatnu medalju dok je drugo mjesto osvojila Sanja Jovičić.

Na poslednjem prvenstvu RS na stazi za ovu godinu naši takmičari su bili veoma uspješni. Naime na danas održanom prvenstvu RS za starije pionire/ke u Banja Luci naši takmičari su osvojili 11 medalja. Zlato je osvojila Tea Oljača na 300m, a na 100m je bila druga. Srebrene medalje su još osvojili: Nika Popić na 300m, Marija Mršić na 600m, Ivana Mirković na 1000m, Miloš Radić u skoku u vis, a dodao je i bronzu na 300m, ženska štafeta 4x100m u sastavu: Ena Mijić, Ivana Mirković, Tea Oljača i Nika Popić. Bronzane medalje danas su osvojili: Ena Mijić na 1000m, Nikola Kutić na 800m i Kristijan Roljić na 1500m. Pored osvajača medalja na takmičenju su naš klub predstavljali: Anđela Bajić (kugla, koplje), Nikolina Babić (100m), Jovana Zebić (300m), Teodora Čubrilović (300m), Sofija Milovanović (300m, dalj) i Slađana Tomaš (1000m).

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima.