Danas je u Kalesiji održan pojedinačni i ekipni kros BiH. Po kišnom vremenu naši takmičari su ostvarili odlične rezultate. U ekipnoj konkurenciji četri naše ekipe su osvojile prva mjesta. Kategorija seniorki za koju su trčale: Lucija Kimani, Suzana Mačković, Slađana Tomaš i Dragana Roljić, koategorija juniorki: Aleksandra Roljić, Teodora Čubrilović i Ivana Mirković, kategorija juniora: Oleg Galić, Nikola Kutić i Kristijan Roljić, kategorija dječaka: Aleksa Đerman, Gavrilo Majstorović i Đorđe Ćibić. U trci djevojčica naša ekipa je zauzela treće mjesto: Marija Mršić, Jovana Zebić, Marija Vukić i Lana Simić. Seniorska ekipa je zauzela šesto mjesto: Dušan Babić, Branimir Šatara i Dražen Pezer. U ukupnom poredku ženska ekipa je osvojila prvo mjesto a muška drugo.

U pojedinačnim nastupima titule prvaka BiH su osvojili: Lucia Kimani u kategoriji seniorki, Aleksandra Roljić kod juniorki, Oleg Galić kod juniora, Teodora Čubrilović kod mlađih juniorki i Aleksa Đerman kod pionira. Srebrenu medalju je osvojila Suzana Mačković u kategoriji mlađih seniorki. Bronzanu medalju su osvojili: Slađana Tomaš kod mlađih seniorki, Nikola Kutić kod mlađih juniora, Marija Mršić kod pionirki i Gavrilo Majstorović kod pionira.

Čestitamo našim takmičarima na odličnim rezultatima.