Ovog produženog vikenda naši takmičari su nastupili na tri takmičenja. U petak su nastupili u Banja Luci gdje je održan 4. trofej Banja Luka 2024 i memorijal Tijana Gligić Kosić. Gavrilo Majstorović je u trci na 400m zauzeo 4 mjesto. Na istom takmičenju u kategoriji cicibanki Tia Kljajić je osvojila 3 mjesto u trci na 100m, a u istoj trci Izabela Trivić je zauzela 5 mjesto. U subotu je Teodora Mišić nastupila na međunarodnom atletskom mitingu Agram 2024 u Zagrebu. Teodora je skokom od 155cm u vis izjednačila svoj ovosezonski rezultat i to joj je bilo dovoljno da osvoji treće mjesto. Takođe ovim rezultatom je ispunila normu za Balkansko prvenstvo za mlađe juniorke. Dan kasnije, u nedelju, Maria Lukajić je takođe ispunila normu za Balkansko prvenstvo za mlađe juniorke u skoku u dalj. Ona je na "14. atlestki miting AK Marsonia" u Slavonskom Brodu skokom od 5.14m osvojila zlatnu medalju u kategoriji juniorki. Na ovom mitingu, u kategoriji mlađih kadetkinja na 200m, su nastupile Natalija Miljatović i Teodora Kosić.

Čestitamo našim takmičarkama na odličnim rezultatima.