Danas je u Banja Luci održano prvenstvo RS za juniore/ke na kojem su naši članovi ostvarili zapažene rezultate. Zlatne medalje su osvojili: Oleg Galić na 1500m i Aleksandar Kovačević u bacanju kugle. Srebrenim medaljama su se okitili: Teodora Čubrilović na 1500m, Irina Vržina u skoku u vis, Jovana Zebić na 400m, a osvojila je i bronzu na 100m, ženska štafeta 4x100m (Anđela Bajić, Marija Mršić, Teodora Čubrilović i Jovana Zebić), muška štafeta 4x100m (Gavrilo Majstorović, Nikola Kutić, Kristijan Roljić i Aleksa Đerman). Bronzane medalje su osvojili: Marija Mršić na 800m, Nikola Kutić na 800m i Gavrilo Majstorović na 400m. Od naših takmičara još su nastupili: Anđela Bajić (kugla), Slađana Tomaš (3000m), Kristijan Roljić (1500m) i Aleksa Đerman (1500m).

Takođe u sklopu prvenstva je održan i miting ”Trofej Banja Luka 2021” za cicibane koji su se takmičili u dvije discipline.

U kategoriji 2010-2011 godište zlatnu medalju je osvojila Sofija Gajić u bacanju loptice. Srebrnu medalju su osvojili: Una Kljajić i Aljoša Vukanović u bacanju loptice, dok su bronzane medalje osvojili: Teodora Kosić u bacanju loptice i Anja Starčević na 150m.

U kategoriji 2012-2013 godište zlatnu medalju je osvojila Natalija Miljatović na 60m, a osvojila je i bronzanu medalju u skoku u dalj. Srebro je osvojila Danica Unčanin u skoku u dalj. Dvije bronzane medalje je osvojio Nikola Živković na 60m i skoku u dalj.

Pored osvajača medalja od naših cicibana još su nastupili: Milica Babić, Marija Đuđić, Sofija Srdić, Marija Vurunić, Mila Gačić, Ivana Petković, Andrea Miluša, Sara Gajić, Melita Popić, Ana Božičković, Marija Grubor, Konstantin Rokvić, Andrija Reljić i Matija Zečević.

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima.