Jesenja berba pehara za naš klub. U Velikoj Kladuši ordžano je ekipno prvenstvo BiH u krosu, a koje se ujedno bodovalo i za ekipni plasman u RS. Kod žena je ostvarena potpuna dominacija, kako na nivou BiH tako i na RS. Sve tri naše ekipe su osvojile prva mjesta i na nivou BiH i RS. Kod djevojčica pehar za prvo mjesto su osvojile: Ena Mijić (kapiten ekipe), Nika Popić, Slađana Tomaš i Marija Mršić. U konkurenciji juniorki naš klub su predstavljale: Aleksandra Roljić (kapiten ekipe), Tea Vranješ, Ivana Mirković i Suzana Mačković. Seniorke su nastupale u sledećem sastavu: Jelena Kosić (kapiten ekipe), Milena Vuković, Dragana Roljić, Biljana Cvijanović i Sanja Jovičić. Muške ekipe su takođe ostvarile odlične rezultate. Naši dječaci su, kao i klupske kolegice, osvojili prvo mjesto u BiH i RS u sastavu: Sandro Ćorić (kapiten ekipe), Srđan Đaković i Kristijan Roljić. Juniori su se morali zadoviljiti drugim mjestom na nivou BiH al su bili najbolji u RS. Juniore su predstavljali: Oleg Galić (kapiten ekipe), Bojan Gajić i Aleksandar Ćirić. Naši seniori, u velikoj mjeri oslabljeni zbog povreda klupskih kolega, morali su se zadovoljiti petim mjestom u BiH a drugim u RS. Za seniorsku ekipu su nastupili: Igor Mitrović (kapiten ekipe), Dražen Pezer i Aleksandar Marčeta. Na kraju su proglašene i sveukupno najuspješnije ekipe u muškoj odnosno ženskoj kategoriji. Čast da podigne dva pehara za sveukupnu pobjedu u ženskoj konkurenciji, i na nivou BiH i RS, imala je Aleksandra Roljić (kapiten ekipe). Kod muškaraca naši takmičari su osvojili prvo mjesto na nivou RS, a drugi su bili na nivou BiH. Takođe treba napomenuti da su osvajanjem prvih mjesta naše juniorke i seniorke izborile pravo nastupa na Kupu Šampiona u krosu koji će se održati početkom februara sledeće godine u Portugalu.

Sve čestitke našim ekipama na ostvarenim rezultatima na izmaku ovogodišnje sezone.

KROS1_-_Copy.JPG

KROS2_-_Copy.JPG

KROS3_-_Copy.JPG

KROS8_-_Copy.JPG