Zavrišila se još jedna uspješna godina za naš klub. Iako specifična, zbog korona virusa, naši takmičari su bili uspješni, kako na pojedinačnim tako i na ekipnim prvenstvima BiH i RS. Na pojedinačnim prvenstvima BiH i RS osvojeno je 136 medalja (57 zlatnih, 47 srebrenih i 32 bronzane). U ekipnoj konkurenciji na krosu BiH naše ekipe seniorki, juniorki, juniora i dječaka su osvojile prva mjesta, a ukupnom plasmanu ženska ekipa je bila 1 dok su muškarci bili 2. Takođe i na ekipnom prvenstvu RS u krosu u ukupnom plasmanu naša ženska ekipa je bila 1 a muškarci 2. Na ekipnom prvenstvu BiH za dječake/ce naša djevočice su bile 1, a dječaci 3.

Za reprezentaciju BiH ove godine nastupilo je šest naših takmičara, a Oleg Galić je na prvenstvu Balkana za juniore osvojio bronzanu medalju. U 2020. godini nisu izostali ni rekordi, a naši takmičari su oborili 5 rekorda RS i BiH. S obzirom na situaciju možemo reći da smo bili uspješni u 2020. godini, a nadomo se da će 2021. biti još uspješnija.