Danas potpuna dominacija naše ženske i muške ekipe na ekipnom prvenstvu RS u krosu održanom u Brčkom. Obe naše ekipe su sveukupni pobjednici ekipnog krosa RS. Plasmani ženskih ekipa po kategorijama: cicibanke (Anja Starčević, Teodora Kosić, Sara Gajić, Sara Srdić i Natalija Miljatović) 4. mjesto, pionirke (Jovana Zebić, Lana Simić, Nika Popić i Ivana Đerman) 3. mjesto, juniorke (Teodora Čubrilović, Marija Mršić i Irina Vržina) 1. mjesto, seniorke (Lucia Kimani, Jelena Kosić i Slađana Tomaš) 1. mjesto. Plasmani muških ekipa: cicibani (Vanja Markuš, Aljoša Vukanović, Luka Grbić i Filip Vujić) 4. mjesto, pioniri (Kristijan Roljić, Aleksa Đerman i Gavrilo Majstorović) 1. mjesto, juniori (Oleg Galić, Nikola Kutić, Miloš Radić i Đorđe Ćibić) 1. mjesto, seniori (Igor Mirković, Aleksandar Mijatović i Dražen Pezer) 3. mjesto.

Čestitamo našim ekipama na ostvarenim rezultatima.